Espiro Kappa Zobacz większe
Espiro Kappa
Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa Espiro Kappa

Espiro Kappa

Nowy produkt

Fotelik polskiego producenta dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg,  będzie on odpowiedni dla dziecka od około 9 miesiąca życia do około 12 lat. Espiro Kappa jest mocowany za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Posiada regulację,  przeznaczony do jazdy przodem do kierunku jazdy.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

529,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Waga dziecka od 9 do 36 kg
Wieka dziecka od 9 miesiąca do ok 12 lat
Montaż Przodem do kierunku, samochodowe pasy bezpieczna
Wzór denim
Wysokość 52 cm
Szerokość 32 cm
Głębokość 28 cm
Waga 9,2

Komfort i prawidłowe ułożenie ciała dziecka

Fotelik pozwala na idealne dostosowanie go do potrzeb rosnącego dziecka od 9 miesiąca życia, aż do 12 roku życia. Wyposażony jest w wygodną i stabilizującą wkładkę siedziska dla dzieci do 15 kg, która zapewnia prawidłowe ułożenie tułowia i miednicy podczas podróżowania oraz wkładkę stabilizującą pod głowę. Fotelik samochodowy posiada regulację wysokości zagłówka oraz regulację kąta ustawienia fotela. Dodatkowy komfort gwarantują miękkie ochraniacze pasów i sprzączki, miękkie i delikatne tkaniny tapicerki. Tapicerka fotela jest zdejmowana i można ją z łatwością czyścić.

Gwarancja bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy espiro kappa jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04. Skuteczność ochrony w foteliku potwierdzają testy wykonane w niezależnych europejskich instytucjach. Fotelik dostępny jest z dedykowaną bazą, a najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje prawidłowy jego montaż za pomocą pasów samochodowych oraz prawidłowe zapięcie dziecka 5 punktową uprzężą lub pasami samochodowymi.  Dzieci o wadze od 9 kg mogą podróżować w foteliku przodem do kierunku jazdy. Fotel posiada system Double Shaft Safety, który minimalizuje możliwość jego przemieszczania. 

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623