AVIONAUT PIXEL Zobacz większe
AVIONAUT PIXEL
AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL AVIONAUT PIXEL

AVIONAUT PIXEL AVIONAUT AreoFIX i baza IQ ISOFIX

Nowy produkt

Zestaw AVIONAUT dla dzieci od 0 do 105 cm wzrostu, jedno z najlżejszych rozwiązań na rynku. W skład zestawu wchodzi AVIONAUT PIXEL najlżejsze nosidło na rynku, fotelik AVIONAUT AreoFIX z certyfikatem Test Plus oraz baza IQ ISOFIX która zwiększa komfort użytkowania fotelika.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

2 348,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wzrost dziecka 45 cm - 86 cm
Waga dziecka 0-13 kg
Montaż tyłem do kierunku jazdy: pasy samochodowe, opcjonalnie baza isofix
Wzór czarny BERLIN BLACK
Wysokość 44 cm
Szerokość 58 cm
Głębokość 70 cm
Waga 2,5 kg
EAN 5907603468785

Avionaut PIXEL to najlżejsze atestowane nosidło dla noworodków dostępny obecnie na naszym rynku. Zastosowanie ultralekkiego materiału kompozytowego w skład którego wchodzi  ekstrudowany polipropylen, pozwoliło zredukować wagę nosidła do 2,5 kg.

Drugą ważną cechą fotelika Avionaut Pixel jest to, że zapewnia on ponadprzeciętny poziom bezpieczeństwa. Co jest warte podkreślenia, bezpieczeństwo tej konstrukcji znacznie przewyższa wymagania jakie stawia norma i-Size. Zostało to potwierdzone przez niezależne instytucje badawcze, Avio Test wykazał, że głowa jest chroniona o 53% lepiej niż przewiduje norma I-size, a kręgosłup o 40%.

Trzecią zaletą fotelika Avinaut Pixel jest zastosowanie bezpiecznej i certyfikowanej tapicerki co zostało potwierdzone certyfikatem OEKO-Tex Standard 100. Materiał z którego wykonano tapicerkę nie ma szkodliwych substancji.

Czwarta unikalna cecha nosidełka to rewolucyjna wkładka, która:

 1. dynamicznie dostosuje się do dziecka, zapewniając właściwe i zdrowe ułożenie miednicy, tułowia i głowy;
 2. ogranicza ryzyko refluksu oraz zapewnia lepsze oddychanie;
 3. stworzona z pianki memory foam która odkształca się pod wpływem nacisku i idealnie dopasuje się do leżącego na niej dziecka, zwiększając wygodę i bezpieczeństwo.

Dodatkowe informacje Avionaut Pixel:

 • Łatwo zdejmowana tapicerka.
 • Testowany przez 4 organizacje motoryzacyjne i inżynierskie  (TNO/TASS, IDIADA, CSI, PIMOT).
 • Ergonomiczna rączka.
 • Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.
 • Pasuje do większości wózków wraz z adapterami (takie samo wpięcie jak nosidełka Maxi Cosi).
 • Możliwość wysunięcia i zapięcia o rączkę materiałowego daszka.
 • Opcjonalnie Baza ISOFIX dla większej wygody użytkowania.
 • Funkcja kołyski (połóż na płaskiej powierzchni i bujaj).
 • Dla dzieci w przedziale 45 cm - 86 cm (0-13 kg).

Fotelik AVIONAUT AreoFIX

AVIONAUT AeroFIX RWF to nowoczesny fotelik w kategorii 67-105 cm i do 17,5kg zgodnie z nową homologacją I-Size – ECE R-129. Spełnił przy tym rygorystyczne normy szwedzkiego testu instytutu VTI – Plus Test. Fotelik został zaprojektowany tak, aby można przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy aż do 105 centymetrów wzrostu. Jest to zarazem najbezpieczniejszym, a także rekomendowanym przez AVIONAUT sposobem podróżowania z dzieckiem. W foteliku zastosowano innowacyjny system ochrony bocznej, który ogranicza do minimum zagrożenie podczas zderzenia bocznego.
Wyjątkowa konstrukcja AVIONAUT AeroFIX RWF, zapewniająca optymalną wentylację sprawia że fotelik ten wyróżnia się na rynku. Podnosi także znacznie komfort dziecka w podróży. Ponadto dla zwiększenia wygody małego podróżnika zastosowano, miękkie najwyższej jakości materiały, adaptacyjny zagłówek oraz regulację pochylenia.
Zastosowanie montażu w samochodzie na bazie IQ ISOFIX, gwarantuje każdorazowe poprawne zapięcie fotela i dzięki wyjątkowemu na rynku systemowi przebiegu pasa, pełną integrację z systemem ISOFIX samochodu, a co za tym idzie znacznie zwiększone bezpieczeństwo dziecka oraz wygodę montażu.

Baza IQ ISOFIX

Baza IQ ISOFIX to niezawodna baza ISOFIX opracowana dla AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX RWF i AeroFIX.

Wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do samochodu.

Ograniczenie ilości połączeń pomiędzy pasami a systemem ISOFIX maksymalizuje bezpieczeństwo dziecka, poprzez łatwiejsze oddanie większej ilości energii na konstrukcję samochodu, zamiast na dziecko.

Ponadto, dzięki dźwiękowej sygnalizacji poprawności montażu w bazie IQ ISOFIX sterowania Click ‚n’ Drive, nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy, co maksymalizuje jej skuteczność.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623