Recaro Mako Elite i-Size Zobacz większe
Recaro Mako Elite i-Size
Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size Recaro Mako Elite i-Size

Recaro Mako Elite i-Size

Nowy produkt

Mako Elite to pierwszy fotelik Recaro dla starszych dzieci zgodny z i-Size. Jest on odpowiedni dla dzieci od 100 cm wzrostu.

Mako Elite zapewnia wygodną podróż na foteliku z wysuwanym podnóżkiem, a miękkie piankowe siedzisko idealnie dopasowuje się do dziecka.

Mako Elite to ponadprzeciętne bezpieczeństwo, oraz komfort, za który odpowiada między innymi system wentylacji i wbudowany system audio.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

996,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wzrost dziecka 100 cm - 150 cm
Waga dziecka 15 kg – 36 kg
Wieka dziecka od 3,5 lat do 12 lat
Montaż Przodem do kierunku jazdy - złącze IsoFix, 3-punktowy pas samochodowy.
Wzór Select Garnet Red
Wysokość 60,5-80,5 cm,
Szerokość 44 cm
Głębokość 47-53 cm
Waga 7,2 kg

Mako Elite to fotelik dziecięcy zgodny z normą i-Size. Jest to jeden z pierwszych foteli i-Size dla starszych dzieci, wcześniej producenci koncentrowali się głównie na nosidłach i fotelikach do 4 lat. Recaro, niewiele później po przełomowym BeSafe iZi Flex FIX i-Size, wprowadził konstrukcję dla starszych dzieci zgodną normami i-Size.

Konstrukcja fotelika Recaro jest trochę inna niż BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Nie posiada on pasa krokowego, który przejmuje siły działające podczas wypadku. Konstrukcja Mako Elite opiera się na podłokietnikach, pod którym prowadzi się 3-punktowy pas samochodowy, i które w razie wypadku, wspólnie z pasem, przejmują siły działające na dziecko.

Dodatkowo i-size nakłada na producenta wysokie wymagania które Recaro Mako Elite spełnia:

1.) dotyczące ochrony przed uderzeniem bocznym,

2.) prostej i bezpiecznej instalacji dzięki złączom ISOFIX,

3.) kompatybilności ze wszystkimi fotelami samochodowymi opatrzonymi logo i-Size,

4.) kompatybilności praktycznie ze wszystkimi siedzeniami samochodowymi ze złączami ISOFIX.

SYSTEM WENTYLACJI

Za odpowiednią cyrkulację powietrza w foteliku odpowiadają otwory w zewnętrznej skorupie i wstawki z siatki w tapicerce fotelika. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko nie będzie pocić się w trakcie podróży. W połączeniu z miękkim i wygodnym siedziskiem Recaro zapewnia bardzo wysoki poziomu komfortu i dobrego samopoczucia.

OCHRONA BOCZNA ASP

Odpinane ochraniacze boczne można łatwo i szybko zamontować na foteliku po stronie drzwi. W przypadku zderzenia bocznego pochłaniacze energii ASP zmniejszają siłę działającą na dziecko zapewniając jeden z najwyższych poziomów ochrony.

Odpinane ochraniacze boczne należy zawsze instalować po stronie drzwi, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę.

ZAGŁÓWEK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

W miarę wzrostu dziecka utrzymanie ergonomicznej postawy jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Oparcie z regulacją wysokości i zintegrowanym zagłówkiem pozwala na maksymalny komfort siedzenia, wspiera prawidłową postawę i dzięki zoptymalizowanemu prowadzeniu pasów, zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

SMART PROTECTION WINGS

Wewnętrzne ochraniacze na wysokości ramion dostosowują się do wzrostu dziecka i zapewniają, małym podróżnikom jeszcze więcej bezpieczeństwa oraz wyjątkową wygodę podróży. A co najważniejsze: ochraniacze barkowe w sprytny sposób rosną wraz z dzieckiem dzięki regulowanemu oparciu – do 12 roku życia lub wysokości 150 cm.

Wersje kolorystyczne

  • Select Night Black
  • Select Teal Green
  • Select Pacific Blue
  • Select Garnet Red
  • Prime Mat Black
  • Prime Silent Grey
  • Prime Sky Blue
  • Prime Pale Rose

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623