Recaro Mako Zobacz większe
Recaro Mako
Recaro Mako Recaro Mako Recaro Mako Recaro Mako Recaro Mako

Recaro Mako

Nowy produkt

Recaro Mako to bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy dla starszych dzieci, zgodny ze homologacją i-size. Posiada regulowany zagłówek oraz system ochrony bocznej.

Siedzisko w foteliku Recaro Mako idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka zapewniając mu ponadprzeciętny komfort i wygodę.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

896,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wzrost dziecka 100 cm - 150 cm
Waga dziecka 15 kg – 36 kg
Wieka dziecka od 3,5 lat do 12 lat
Montaż Przodem do kierunku jazdy - złącze IsoFix, 3-punktowy pas samochodowy.
Wzór Core Performance Black
Wysokość 60,5-80,5 cm,
Szerokość 44 cm
Głębokość 47-53 cm
Waga 7 kg

Recaro Mako to uproszczona wersja flagowego fotelika Recaro Mako Elite

Bardzo wygodne piankowe siedzenie, które idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom wygody.

Zagłówek z regulacją wysokości, pozwala na prostą i indywidualną regulację fotelika. Fotelik można dopasować do rosnącego dziecka, zapewniając my ergonomiczną pozycję.

i-Size, fotelik zgodny z homologacją (UN R129), testowany, posiada wszystkie wymagane funkcje, jak dodatkową ochronę boczną czy dopasowanie do wzrostu dziecka.

Zaawansowana ochrona boczna (ASP) ochraniacze boczne ze zintegrowanym systemem ASP pochłaniają siłę w sytuacji uderzenia bocznego.

Zewnętrzne ochraniacze ramion zapewniają wsparcie i bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego. Ochraniacze posiadają wyciągane wkładki, dzięki którym można jeszcze lepiej dopasować fotelik do dziecka.

Adaptacyjne oparcie, które dostosowuje się do siedzeń pojazdu. Fotelik dopasowuje do samochodu niezależnie od kąta nachylenia kanapy.

Złącza ISOFIX zapewniają szybką i bezpieczną instalację fotelika, w trakcie podróży dziecko przypięte jest do fotelika 3-punktowymi samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623