Fotelik Maxi-Cosi RodiFix AirProtect 15-36 kg

8824650120

Nowy produkt

Rodifix AP to fotelik przeznaczony dla starszych dzieci. RodiFix AP wyposażony został w system ISOFIX, dzięki czemu montaż jest niezwykle prosty i szybki, a sam fotelik zyskuje dużą stabilizację na kanapie samochodu. Możliwość regulacji wysokości zagłówka i szerokości ramion sprawia, że fotelik łatwo dostosować do gabarytów dziecka. 

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

525,00 zł brutto

-224,00 zł

749,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Waga dziecka 15 kg - 36 kg
Montaż przodem do kierunku jazdy złącza isofix/ pas samochodowy
Waga 6,15

System Airprotect (AP)

Kolizje boczne są wyjątkowo niebezpieczne i stanowią dużą część wypadków samochodowych z udziałem dzieci, z czego prawie wszystkie spowodowane są urazami głowy. Najnowsza technologia AirProtect została zastosowana po to, by ochronić głowę Twojego dziecka w przypadku tego rodzaju zderzeń. System AP natychmiast absorbuje siły działające w momencie zderzenia i przenosi je na zagłówek fotela.

Wygoda podczas podróży

Fotel z łatwością możemy zamontować w samochodzie dzięki systemowi ISOFIX, natomiast samo siedzisko możemy ustawić w dwóch pozycjach: siedzącej i nieco bardziej pochylonej, co może ograniczyć problem tzw. "opadającej głowy", gdy dziecko zaśnie.

Wysoka ocena w niezależnych testach

Maxi-Cosi RodiFix AirProtect otrzymał ocenę "dobry" w testach bezpieczeństwa przeprowadzonych przez niezależny instytut ADAC. Ocena ta świadczy wysokiej jakości wykonania fotelika, który jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze. Warto także wspomnieć o przyjaznej dzieciom tapicerce, którą z łatwością można zdemontować i wyczyścić.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623