CHICCO BALLOON Zobacz większe
CHICCO BALLOON
CHICCO BALLOON CHICCO BALLOON CHICCO BALLOON CHICCO BALLOON CHICCO BALLOON

CHICCO BALLOON

Nowy produkt

Leżaczek wielofunkcyjny CHICCO BALLOON to miejsce do spania, zabawy, relaksu oraz karmienia. Można go używać już od pierwszych chwil życia aż do 18 kg.

Wzór Honey Bear

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

349,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Kolorowe zawieszki wykonane są z bezpiecznych materiałów i wspomagają rozwój manualny i psychologiczny dziecka, jego zmysł wzroku, słuchu i dotyku, także pomagają przejść trudny czas ząbkowania. Dzięki funkcji wibracji dziecko uspokaja się. Istnieje również możliwość nagrania i odtwarzania specjalnej wiadomości dla dziecka np. jego ulubionej melodii czy głosu mamy (30 sek.).

Kolorowy elektroniczny panel z wesołymi melodiami, uspokajającymi kołysankami i dźwiękami natury zabawia dziecko. Panel z zawieszkami można odpiąć i przyczepić do łóżeczka dziecka.

Przez pierwsze 6 miesięcy dziecko korzysta z miękkiej ergonomicznej wyściółki. Gdy dziecko podrośnie, wyściółkę wyjmuje się, zapewniając dodatkową wygodną przestrzeń dla rosnącego dziecka.  Od 12 miesiąca można dziecko posadzić w leżaczku ustawionym w funkcję fotelika.

Regulowane oparcie które można rozłożyć jednym ruchem do 4. różnych pozycji, w zależności od potrzeb dziecka. Leżaczek można przekształcić w bujaczek.

Można ustawić funkcję łagodnych wibracji.

Leżaczek, gdy nie jest używany, można jednym ruchem złożyć. Wystarczy nacisnąć 2 widoczne przyciski. Balloon jest niezwykle kompaktowy i, dzięki uchwytowi, łatwy także do przenoszenia.

Dane techniczne

  • Wymiary po rozłożeniu: 78 x 32/62 x 43 cm
  • Wymiary po złożeniu: 80 x 17 x 43 cm
  • Waga: 4,2 kg
  • Idealny dla dziecka od dnia narodzin do 18 kg.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623