Leżaczek Maxi Cosi Kori 2w1 Essential Graphite

2835750110

Nowy produkt

Maxi Cosi Kori to leżaczek 2w1, który zaskakuje swoją lekkością! Posiada wygodną wkładkę dla niemowląt, która w połączeniu z materiałami wysokiej jakości sprawi, że maluszek może wypoczywać w idealnych warunkach, nie tracąc na komforcie!

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Kori pozwoli Ci cieszyć się wolną chwilą w świadomości, że maluch ma się dobrze. Dodatkowo, leżaczek składa się na płasko i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dlatego zarówno jego przechowywanie, jak i transportowanie to żaden problem!

Postaw na komfort - Kori to pewniak w tej kwestii!

Estetyczne wykończenia

Kolorystyka Kori w połączeniu z wykończeniami z drewna robi wrażenie! Kori świetnie wkomponuje się w każde wnętrze, niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej!

Wkładka dla niemowląt

Specjalna wkładka dla niemowląt umożliwia usadzenie w leżaczku nawet małych dzieci. Będzie im nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim - wkładka zapewnia ułożenie w zdrowej pozycji i nie szkodzi maluszkowi. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo wpływają na komfort dziecka, a tapicerkę leżaczka możesz ściągnąć i wyprać w pralce!

Dba o bezpieczeństwo

Leżaczek posiada zabezpieczenie chroniące maluszka przed upadkiem lub wychyleniem się. Pas posiada miękką nakładkę, która dba o to, aby dziecko zyskało nie tylko na bezpieczeństwie, ale też na komforcie.

Regulowane siedzisko

Siedzisko leżaczka można łatwo ustawić za pomocą jednej ręki - wygoda zarówno dla maleństwa, jak i dla rodzica!

Kompaktowy po złożeniu

Kori składa się do niewielkich rozmiarów oraz posiada lekką konstrukcję - dzięki czemu jej przechowywanie nie powinno sprawiać kłopotu!

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623