Rowerek biegowy Rowerek Chicco Scuderia Ferrari Zobacz większe
Rowerek biegowy Rowerek Chicco Scuderia Ferrari
Rowerek biegowy Rowerek Chicco Scuderia Ferrari Rowerek biegowy Rowerek Chicco Scuderia Ferrari Rowerek biegowy Rowerek Chicco Scuderia Ferrari Rowerek biegowy Rowerek Chicco Scuderia Ferrari

Rowerek biegowy Pink Arrow Chicco różowy

Nowy produkt

Rowerek biegowy Chicco Pink Arrow

wiek 2-5 lat

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

159,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku wyćwiczyć niezbędną równowagę oraz ułatwia przejście do jazdy na tradycyjnym rowerze z pedałami. Wykonany z metalu, bardzo lekki rowerek biegowy posiada regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak, aby dostosować go do potrzeb dziecka. Korzystając z rowerka biegowego dziecko nie tylko zapewnia sobie ruch i mnóstwo frajdy, ale jednocześnie rozwija koordynację ruchową, motorykę i trenuje siłę mięśni i nóg.

Dzięki szerokim, żłobionym oponom z wytrzymałej pianki maluch szybko opanuje umiejętność trzymania równowagi. Regulowane elementy rowerka tj. kierownica i siodełko dostosowują rowerek do wzrostu dziecka, rosnąc wraz z nim. Antypoślizgowe manetki z osłonkami chroniącymi dłonie przed przypadkowym ześlizgnięciem się i wygodne, wyprofilowanie siodełko zapewnią wygodę podczas odkrywania okolicy na dwóch kółkach.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623