Maxi Cosi wózek spacerowy Zelia² Essential Blue

Nowy produkt

Wózek Maxi-Cosi Zelia² dzięki zintegrowanej gondoli łączy w sobie to, co najlepsze! Kiedy dziecko już trochę podrośnie i może samodzielnie siedzieć, gondolę można łatwo zmienić w szerokie i wygodne siedzisko spacerówki. Maxi-Cosi Zelia² jest odpowiedni aż do czwartego roku życia dziecka.

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

1 620,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Wygoda

Maxi-Cosi troszczy się o komfort Twojego malucha. Jako producent unikamy kompromisów w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Możesz używać wózka Zelia² od urodzenia dziecka, zamieniając siedzisko spacerówki w gondolę lub dodając dowolny z naszych dopasowanych fotelików samochodowych Maxi-Cosi, po prostu wpinając go na ramę wózka.

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym

Maxi-Cosi Zelia² pozwoli komfortowo i wygodnie przeżyć każdą przygodę w mieście. Wózek spacerowy Maxi-Cosi z łatwością porusza się w zatłoczonych centrach handlowych i wąskich uliczkach, więc możesz odkrywać miasto bez problemów.

Jeśli nie zdążysz do domu przed drzemką, a maluch jest już w krainie snów, po prostu odchyl siedzenie, aby go nie obudzić. Dzięki temu masz więcej czasu na zrobienie zakupów lub pooglądanie butów na wyprzedaży, a wszystko z łatwością zmieści się w dużym koszu wózka Zelia². Kosz jest wyposażony w sekretną kieszonkę, więc portfel i telefon zawsze są pod ręką, a jednocześnie bezpiecznie je przechowujesz.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623