Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Zobacz większe
Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola
Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola

Anex Quant 2w1 spacerówka + gondola

Nowy produkt

Anex Quant to najnowszy wózek dziecięcy 2w1 marki Anex. Wózek jest bardzo nowoczesny, charakteryzuje go stylowy, lecz minimalistyczny styl. Tapicerka wózka w 15% wykonana jest z przetworzonego plastiku, marka Anex dba o środowisko naturalne. W wózku mogą zaskoczyć elementy wykonane z ortalionu jak np. przykrycie na nóżki do gondoli czy elementy plecaka.

Więcej szczegółów

120 Przedmioty

2 999,00 zł brutto

Zadzwoń i zamów

+48 504 171 520
+48 503 104 623
+48 14 611 39 87

Tu kupuisz na raty PayU

Dodaj do listy życzeń

Gondola

Gondola w wersji głębokiej wózka Anex Quant przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 9kg, czyli około pół roku lub do momentu, kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać. Materacyk w gondoli wykonany jest z pianki memory, zapamiętującej kształt dziecka, przez co zapewnia mu większy komfort. W gondoli schowane są dwa uchwyty do przenoszenia gondoli. Dno gondoli wyposażone jest w otwierane otwory wentylacyjne. Gondola Anex Quant wyposażona jest w ortalionowe przykrycie na nóżki.

Spacerówka

Innowacją zastosowaną w wózku Anex Quant jest podnóżek, w którym można regulować kąt nachylenia, ale także jego wysokość (teleskopowo), dopasowując go do wzrostu dziecka. W spacerówce można regulować także oparcie. W oparciu siedziska znajdują się odsłaniane panele z przewiewnej siateczki, które odprowadzają ciepło z wózka i zapewniają odpowiednią wentylację.

Bezpieczeństwo

Spacerówka Anex Quant wyposażona jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami oraz barierkę. Barierkę można wypiąć z jednej lub z dwóch stron, co ułatwia wkładanie dziecka do wózka. Przed złożeniem wózka razem z siedziskiem należy wypiąć całkowicie barierkę.

 

Koła i stelaż

Koła w wózku Anex Quant są duże i żelowe, dzięki czemu bezobsługowe. Przednie koła są skrętne z możliwością zablokowania, co ułatwia manewrowanie wózkiem. Koła są zdejmowane. Z przodu wózka, nad kołami, znajdują się dwa panele świateł LED, które oświetlą Wam drogę. Można ustawić dwa sposoby świecenia świateł: szybsze lub wolniejsze mruganie. Na dole stelaża znajduje się wygodny w użyciu hamulec nożny. Rączka wózka Anex Quant jest regulowana teleskopowo.

 

Składanie

Stelaż wózka Anex Quant można złożyć w ciągu kilku sekund do pozycji poziomej. Składanie jest bardzo łatwe. Wygodnym rozwiązaniem jest to, że siedzisko spacerowe można złożyć razem ze stelażem, bez konieczności zdejmowania, jedynie przed złożeniem należy zdjąć barierkę bezpieczeństwa.

Wygodne rozwiązania

Anex Quant wyposażony jest w dość pojemny kosz na stelażu, który ułatwi połączenie spaceru z dzieckiem z zakupami. Dodatkowo do wózka dołączony jest wygodny plecak, który można nosić właśnie jak plecak lub zawieszony na rączce wózka. Obie wersje wózka wyposażone są w regulowaną, dużą budkę, którą można poszerzyć o dodatkowy otwierany panel. W stelaż wózka można wpiąć fotelik samochodowy 0-13kg.

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga gondoli: 4,8 kg

 • Wielkość wewnętrzna gondoli: 74 x 35 cm

 • Masa siedziska spacerowego: 4,3 kg

 • Szerokość siedziska: 37 cm

 • Waga ramy bez kół: 6,4 kg, z kołami: 10,1 kg

 • Rozmiar kół: przednie koła - 22 cm (8,8 cala), tylne koła - 27 cm (10,8 cala)

 • Rozmiar złożonego wózka: z kołami: 71 х 60 х 29 cm / bez kół: 65,5 х 50,5 х 23,5 cm / z kołami i siedziskiem: 79 х 60 х 45 cm

 

Wyposażenie:

 

Wózek 2 w 1:

 • rama

 • koła (4 szt.)

 • kosz

 • siedzisko

 • gondola

 • pokrowiec na stopy (dla gondoli)

 • pokrowiec przeciwdeszczowy

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Wózki Anex zostały przetestowane i otrzymały certyfikat jako produkty zgodne z normą europejską EN 1888: 2012. Jest to potwierdzenie ich wytrzymałości i stabilności oraz bezpieczeństwa.

 • Wózki dziecięce Anex posiadają certyfikat Unii Celnej EAC jako zgodne z przepisami technicznymi.

 • Wszystkie podzespoły i materiały wózków dziecięcych Anex są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i jakości ISO 9001.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

kontakt@swiatdzieckabochnia.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623

Produkty powiązane