Jesteśmy firmą istniejącą na rynku nie przerwanie od ponad 10 lat. Tak duże doświadczenie przekłada się w szczególności na profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo podczas dokonywanych przez Państwa zakupów.

shop.jpg

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami posiadamy najniższe ceny na rynku. Nasze sklepy gwarantują największy wybór produktów, ale przede wszystkim fachową poradę oraz rzetelną informację o produktach oraz ich użytkowaniu.

x3_in_1_cozy_gymini_1920x1080_dsc-4388-j

Nasze sklepy zostały stworzone przez mamę, dlatego oferowane przez nas produkty zostały wybrane spośród najlepszych dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego tylko można sobie zażyczyć dla swojej pociechy, włącznie z ubrankami dla wcześniaków. Na życzenie klienta zamawiamy każdy produkt. Naszym atutem jest duży, wygodny parking znajdujący się bezpośrednio przed wejściem sklepu.

To klient jest dla nas najważniejszy, dlatego w trosce o Państwa wygodę oraz zadowolenie towarzyszymy podczas zakupów aż do samego końca, włącznie z pakowaniem zakupionego towaru do samochodu oraz montażem fotelika. Zachęcamy także do rezerwacji wyprawki nawet do pół roku przed planowanym terminem porodu, z możliwością późniejszych zmian zamówionego asortymentu.

header.png