Kategorie

Informacja

Kategorie

Szukaj

Lista produktów producenta: Quinny

Naszym celem jest stworzenie pięknych produktów, które rosną razem z dzieckiem; znalezienie idealnego rozwiązania na teraz z widokiem na przyszłość.


Produkty Quinny doskonale sprawdzają się w środowisku miejskim. Miasto jest naszym środowiskiem naturalnym – czujemy się tu u siebie. Energia ulicy nadaje rytm Twojemu życiu. Nic dziwnego, że wychowujesz tu swoje dzieci. To życie pełne wyzwań i okazji. Wszystko, co przynosi Ci życie w mieście przyjmujesz z uśmiechem na twarzy, bo łatwo dostosowujesz się do otoczenia. I kształtujesz swoje otoczenie, aby je dopasować do Ciebie.


Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu życia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie wprowadzić do niego ulepszenia, więc oferujemy Ci funkcjonalne rozwiązania i usługi, które pomogą Ci pokonać przeszkody, które napotkasz w mieście – małe wyzwania, którym codziennie stawiasz czoła jako rodzic. Tworzymy mobilne rozwiązania dla rodziców w ciągłym ruchu, abyś zawsze mógł/mogła dotrzeć tam, gdzie chcesz!


quinny_gwarancja_dozywotnia%201.jpg


Aby ją zdobyć, wystarczy zarejestrować zakupiony produkt poprzez stronę internetową marki. Należy jednak pamiętać, by dokonać rejestracji nie później niż przed upływem 3. miesiąca od daty zakupu. Zbyt długie zwlekanie sprawi, że wyjątkowa okazja przejdzie nam koło nosa. Wózki zgłoszone po wyznaczonym okresie otrzymają wyłącznie standardową 24-miesięczną gwarancję. Warto się więc spieszyć.


http://www.quinny.com/pl-pl/service/register/

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.