Lista produktów producenta: EURO-CART

EURO-CART to firma z Częstochowy z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim. Projektanci tej firmy to ludzie nowocześni i z pasją. Dlatego produkty EURO-CART cieszą się tak dużym uznaniem i powodzeniem.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 769,00 zł W magazynie

  Eurocart VOLT PRO to innowacyjny wózek, który cechuje się systemem składania jedną ręką, jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 22 kg, posiada aluminiowy stelaż oraz pakiet gratisów - pełna folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, moskitiera, uchwyt na butelkę, praktyczny pas naramienny do przenoszenia złożonego wózka, torba transportowa.

  769,00 zł
  W magazynie
 • 769,00 zł W magazynie

  Euro-cart VOLT PRO to innowacyjny wózek, który cechuje się systemem składania jedną ręką, jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 22 kg, posiada aluminiowy stelaż oraz pakiet gratisów - pełna folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, moskitiera, uchwyt na butelkę, praktyczny pas naramienny do przenoszenia złożonego wózka, torba transportowa.

  769,00 zł
  W magazynie
 • 769,00 zł W magazynie

  Euro cart VOLT PRO to innowacyjny wózek, który cechuje się systemem składania jedną ręką, jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 22 kg, posiada aluminiowy stelaż oraz pakiet gratisów - pełna folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, moskitiera, uchwyt na butelkę, praktyczny pas naramienny do przenoszenia złożonego wózka, torba transportowa.

  769,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów