Kategorie

Informacja

Kategorie

Szukaj

Lista produktów producenta: BeSafe

BeSafe to norweska firma, powstała w Krøderen, gdzie znajduje się centrala i jedna z fabryk firmy. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci jak również produktów związanych z bezpieczeństwem na drodze

Dzieci są naszą przyszłością. Ludzie, którzy pewnego dnia będą zdobywać świat, dziś są małymi, kruchymi istotkami, szczególnie narażonymi na obrażenia zewnętrzne. Wizją firmy jest brak poszkodowanych dzieci w wypadkach samochodowych. Pragniemy pomagać rodzicom w utrzymywaniu bezpieczeństwa ich pociech.


Mając cały czas na uwadze swoją wizję BeSafe projektuje produkty w taki sposób by spełniały rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, oferowały łatwość obsługi oraz najlepszy komfort dziecku. Ten wspaniały projekt, w połączeniu ze sprytnymi i elastycznymi funkcjami sprawia, że codzienne życie rodziców staje się trochę łatwiejsze. Rozwój naszych produktów jest mocno skoncentrowany na bezpieczeństwie, co stale przynosi rezultaty w nowo udostępnianych produktach BeSafe, cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Zawsze staramy się być na prowadzeniu z produktami wysokiej jakości, spełniającymi wyśrubowane wymagania bezpieczeństwa.


Dlatego też inwestujemy corocznie znaczne sumy w badania i rozwój. Co więcej, BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i  instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 70 elementów