Kategorie

Informacja

Kategorie

Szukaj

Lista produktów producenta: Sensillo

Marka Sensillo powstała z myślą specyficznych potrzebach dzieci od pierwszych dni ich życia. Na pierwszy plan podczas projektowania produktów Sensillo zawsze wychodzi troska o bezpieczeństwo i harmonijny rozwój maluchów.


Sensillo jest polską marką oferującą wyroby tekstylne i pielęgnacyjne przeznaczone dla dzieci. Wykorzystujemy unikalne technologie i materiały najwyższej jakości. Wszystko po to, aby zapewnić naszym pociechom spokojnie dzieciństwo.


Nieważne, czy chodzi o odpoczynek i sen, przewijanie czy zabawę, produkty Sensillo mają uprzyjemnić rodzicom każdą chwilę spędzaną razem z dzieckiem.


W naszej ofercie znajdą państwo najwyższej jakości kocyki polarowe, bawełniane, czy z mikrofibry, delikatne i chłonne okrycia kąpielowe, różnego rodzaju pieluszki flanelowe oraz tetrowe, a także akcesoria ułatwiające przewijanie czy kąpiel dziecka.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Sensillo. Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej pociechy.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.