Kategorie

Informacja

Kategorie

Szukaj

Lista produktów producenta: Bomiko


BOMIKO – praktyczne i solidne produkty dla dzieci


Pojawienie się w naszym życiu małego dziecka zawsze jest rewolucją. Tej chwili towarzyszy wiele emocji, zarówno tych pięknych, jak i trudnych. Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze słowo. Maluszek bardziej podobny do mamy, czy do taty? Powoli staje się oczkiem w głowie każdego rodzica. Wielka przygoda właśnie się rozpoczyna.


BOMIKO - to sprawdzone rozwiązania: marka należy do Baby Design Group, właściciela znanych marek dziecięcych Espiro i Baby Design.


Wszystkim rodzicom i dzieciom potrzebne są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu nowe produkty takie jak wózek spacerowy, fotelik samochodowy czy łóżeczko. Ich zakup to często długie poszukiwania i niełatwe wybory. Pragniemy pomóc rodzicom i ułatwić im wybór najbardziej odpowiednich produktów. Dlatego zaprojektowaliśmy serię wózków, fotelików i łóżeczek optymalnie dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystujemy dotychczasowe doświadczenia, oraz opinie klientów. Proponujemy linię produktów adresowanych do osób oczekujących praktycznych rozwiązań w dobrej cenie. Wózki spacerowe Bomiko to wygodne podróże. Oparcia rozkładane do pozycji leżącej, dzięki czemu każde dziecko może odpocząć i usnąć podczas spaceru, a powiększane budki chronią przed słońcem czy wiatrem. W podróży towarzyszy dziecku fotelik samochodowy odpowiednio dopasowany do wieku i wagi. Szeroka gama kolorów umożliwia wybranie produktu spełniającego wszystkie oczekiwania zarówno dziecka, jak i rodzica.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.