Wózki, ze względu na przeznaczenie możemy ogólnie podzielić na spacerowe, lub wielofunkcyjne. Spora grupa rodziców wybiera wózki wielofunkcyjne, które na jednym stelażu dają możliwość zainstalowania zarówno siedziska spacerowego oraz gondoli. Taki zestaw to 2w1, natomiast jeśli dołączymy do tego nosidełko, wówczas wózek będzie 3w1 - na ramie wóz...

Wózki, ze względu na przeznaczenie możemy ogólnie podzielić na spacerowe, lub wielofunkcyjne. Spora grupa rodziców wybiera wózki wielofunkcyjne, które na jednym stelażu dają możliwość zainstalowania zarówno siedziska spacerowego oraz gondoli. Taki zestaw to 2w1, natomiast jeśli dołączymy do tego nosidełko, wówczas wózek będzie 3w1 - na ramie wózka będzie można przewozić również fotelik dla najniższej grupy wiekowej. Jeśli ten fotelik będzie miał również bazę, wówczas zestaw będzie 4w1. W takim wypadku ważne, aby nosidło pasowało na ramę, albo bezpośrednio, albo przez adaptery.

Więcej

Modne wózki Jest 228 produktów.

Podkategorie

 • Wózki Wielofunkcyjne

  Wózki wielofunkcyjne są idealnym rozwiązaniem dla rodzica, który planuje przewozić w tym samym wózku dziecko od urodzenia do okresu w którym dziecko skończy 3 lata. Większość spacerówek w wózku 2w1 jest przystosowane do przewożenia malucha o wadze do 15 kg.

  Właśnie dlatego wózki wielofunkcyjne cieszą się dużą popularnością. Bardzo często rodzice wybierają wózek 2w1, ponieważ dziecko bardzo szybko rośnie a zakup osobnej gondoli byłby z ekonomicznego punktu widzenia nieopłacalny.

  Początkowo dziecko będzie korzystać tylko gondoli, która będzie służyć jako pojazd na spacery oraz dodatkowe miejsce do spania w domu. Po kilku miesiącach wózek głęboki nie będzie już przydatny, ponieważ dziecko będzie obserwować otaczający je świat ze spacerówki.

  Wózek 2w1 można rozbudować o fotelik / nosidełko do przewożenia dzieci. Wówczas taki zestaw nazywa się 3w1. Gdy w komplecie znajdzie się też baza isofix, wówczas zestaw będzie 4w1.

  Część rodziców dobiera sobie do wózka 2w1 fotelik dla noworodka innego producenta niż wózek. Nosidła z zestawu 3w1 nie mają zazwyczaj atestów uznanych organizacji, takich jak ADAC, nie bada się ich w testach zderzeniowych. Dlatego praktycznie każdy stelaż z zestawu 2w1 oferuje możliwość zamontowania solidnego nosidła Maxi Cosi, Besafe czy Avionaut. Instalację można dokonać przy pomocy adapterów dołączonych do zestawu lub dokupionych osobno.

 • Wózki Spacerowe

  Podobnie jak  inne produkty dziecięce codziennego użytku, w tym foteliki samochodowe i łóżeczka, wózki spacerowe dziecięce dobieramy do wagi, wzrostu, sylwetki i wieku dziecka oraz jego i Twoich potrzeb, preferencji i oczekiwań. Poza bezpieczeństwem, które powinno być standardem, istotna jest wygoda malucha oraz komfort dla rodzica. Na co zwrócić uwagę?

   

  • Spacerówka dopasowana do wieku dziecka. Spacerówki są przystosowywane do maluchów o różnej wadze, wzroście i wieku. Informują o tym specjalnie ostrzeżenia umieszczane na produkcie, których należy przestrzegać, ze względów bezpieczeństwa i wygody małych podróżników. Istnieją wózki spacerowe dostosowane do przewozu noworodków oraz takie,w których możesz przewozić dziecko dopiero od osiągnięcia określonej wagi.
  • Bezpieczne spacerówki dla dzieci. Wózki dla dzieci – spacerowe – muszą być produkowane zgodnie z wymaganiami europejskich norm, które określają np. dopuszczalne obciążenia, parametry konstrukcji, użyte materiały czy konieczne blokady, zapobiegające uwięźnięciom małych części ciała dziecka. Lionelo idzie o krok dalej testując wszystkie wózki spacerowe w niezależnych europejskich jednostkach certyfikujących, by mieć dodatkową pewność, że wszelkie wymogi norm zostały spełnione. Lekki wózek spacerowy oraz jego  udogodnienia. Wózki spacerowe to nie tylko wierni towarzysze, ale również praktyczni pomocnicy. Składana konstrukcja, regulowane oparcie, dodatkowe akcesoria ułatwiające przewijanie i karmienie, uchwyty na gadżety rodziców, wielofunkcyjność, przydatna pojemność kosza, specjalistyczna budowa stelaża wózka, odpowiednie tkaniny i materiały – wszystko to wpływa na ostateczną wygodę użytkowania. Spacerówki dziecięce to różnorodna grupa, w której znajdziesz model zgodny z własną wizją spacerów.
  • Spacerówki dopasowane do warunków i potrzeb. Nowoczesne wózki spacerowe projektowane są  z myślą o różnych typach terenu, warunkach przejazdu oraz formach wycieczek. Dzięki temu możesz dobrać rodzaj kół i amortyzacji zarówno do miejskiego bruku i wysokich krawężników, jak i nieutwardzonych ścieżek pnących się w górę czy kamienistego podłoża. Dla zmieniających się pór roku oraz potrzeb i nawyków wynikających z rozwoju malucha.
 • Dodatki do wózków
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 228 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 228 elementów