Maxi Cosi Cassia Huśtawka Essential Graphite

2840750110

Nowy produkt

Maxi Cosi Cassia to inteligentna i bardzo stylowa huśtawka dla maleństwa już od narodzin. Doskonałe wsparcie w codzienności, maksymalny komfort i bliskość.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

849,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Niemal tak jak na rękach rodzica!

Kiedy maluch robi się niespokojny, pomaga mu delikatne kołysanie. Jako rodzic, robisz tak zwykle trzymając go na swoich rękach. To go bardzo uspokaja, prawda? Tę obserwację zastosowano w huśtawce Maxi Cosi Cassia. Urządzenie w inteligentny sposób wykrywa ruch dziecka, taki jak wiercenie czy niespokojne poruszanie ciałem. Dzięki wbudowanemu detektorowi ruchu uruchamia tryb huśtania, co w efekcie przynosi maluchowi ulgę - dokładnie tak jak na rękach rodzica!

Obrotowe siedzisko

Miej swoje maleństwo blisko siebie, kiedy nie śpi. Codzienne obowiązki możesz wykonywać ze spokojem, ponieważ dziecko jest w zasięgu twojego wzroku w każdym miejscu w domu. Huśtawka Maxi Cosi Cassia posiada obrotowe siedzisko w pełnym zakresie 360 stopni. Dzięki tej funkcji masz zawsze doskonały widok na swoja pociechę i nic nie umknie twojej uwadze!

Ultralekka konstrukcja - huśtawka w każdym miejscu

Gdzie spędzasz najwięcej czasu w domu? W salonie? W kuchni? A może w ogrodzie, kiedy pogoda dopisuje? W każdym z tych miejsc może towarzyszyć ci twoje maleństwo. Marka Maxi Cosi zaprojektowała huśtawkę tak, abyś mógł ją z łatwością przenieść. Konstrukcja waży zaledwie 4 kg, co zdecydowanie umożliwia przestawienie jej bez wysiłku. Skorzystaj z tego udogodnienia. Twoja pociecha z zainteresowaniem będzie cię obserwować i cieszyć się, że jest tak blisko ciebie!

Odchylane siedzisko

Możesz ustawić siedzisko w różnych stopniach nachylenia. W pozycji siedzącej dziecku łatwiej będzie obserwować domowników, natomiast w leżącej odpocznie po posiłku i szybciej ukołysze się do snu.

Zabawki i efekty dźwiękowe

Oprócz wyjątkowych właściwości, jakie daje kołysanie siedziskiem, w huśtawce Maxi Cosi Cassia dodano jeszcze kilka udogodnień. To między innymi pałąk z dwiema zabawkami, które skupią uwagę twojego dziecka. Dodatkowo, są tu także efekty dźwiękowe! Aż 15 spokojnych melodii oraz 5 dźwięków natury, które wyjątkowo ukoją maluszka, kiedy zrobi się niespokojne.

Wygodny panel sterowania

Wszystko, czego oczekujesz od huśtawki Maxi Cosi Cassia możesz obsługiwać na wygodnym i łatwym w użyciu panelu dotykowym. To tu uruchomisz kołysanie w jednej z pięciu możliwych prędkości, ustawisz kąt nachylenia siedziska oraz włączysz melodyjkę.

Dodatkowe funkcje huśtawki Maxi Cosi Cassia:

  • -Automatyczny czujnik ruchu,
  • -Nowoczesny design,
  • -Styl i materiały klasy premium,
  • -3-punktowa uprząż,
  • -Demontowane siedzisko za pomocą zamka błyskawicznego,
  • -Wkładka dla noworodka,
  • -Dwa tryby huśtania: przód-tył lub na boki,
  • -Kompaktowe rozmiary stelaża,
  • -Zasilanie sieciowe z dołączonym kablem lub bateryjne (brak w zestawie),
  • -Możliwość prania siedziska w pralce.

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623