Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony Zobacz większe
Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony
Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony

Alilo Króliczek Honey Bunny

Nowy produkt

Interaktywny króliczek Alilo Honey Bunny może śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go. Ta rozbudowana zabawka wspaniale sprawdza się też jako lampka nocna, odtwarzacz MP3, dyktafon oraz pomoc dydaktyczna.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wzór Czerwony
Wysokość 21,59 cm
Szerokość 11,47 cm
Głębokość 8,13 cm
Waga 374 g
EAN 4251002501835

Honey Bunny gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami, które dziecko może szczypać i bezpieczne gryźć od czasu do czasu.

Podobnie jak pozostałe króliczki z serii Alilo, może nagrywać głos, przeczytać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki. Jego uszy świecą i można je wykorzystać jako doskonałą lampkę nocną.

Jest bardzo prosty w obsłudze. Ponadto jest bardzo wytrzymały, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze od zwykłego plastiku.

To co dodatkowo wyróżnia Honey Bunny to 52 milimetrowy podwójny głośnik z regulacją głośności, który charakteryzuje się wysoką jakością odtwarzania.

Podstawowe cechy zabawki Alilo Króliczek Honey Bunny

Może opowiadać bajki, odtwarzać muzykę, nagrywać i pomóc Twoim dzieciom uczyć się języków.

  • Wszystkie pliki mp3 są przetrzymywane na wbudowanej karcie 4GB Micro SD, można je transferować dzięki dołączonemu kablowi USB. Dodatkowo gniazdo (Port Micro USB) karty pamięci Micro SD (do 4 GB) daje dodatkowe możliwości przechowywania setek utworów lub opowiadań.
  • Ma funkcję nagrywania, która pozwala nagrywać każdy dźwięk lub głos. Posiada funkcję wznawiania, która pozwala na odtwarzanie w miejscu zatrzymania będzie się automatycznie wyłączać po 30-tu minutach odtwarzania.
  • Fabrycznie wgrany "biały szum".
  • Został zaprojektowany tak, że jest całkowicie bezpieczny dla małych dzieci, nie ma żadnych ostrych krawędzi i jest odporny na wstrząsy. 
  • Ma miękkie silikonowe uszy wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego dla niemowląt i dzieci do gryzienia.
  • Ma funkcję blokady, aby dziecko nie mogło bawić się przyciskami.
  • Przyjazny dla środowiska i wydajny, a dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi o dużej pojemności, działa do 5 godzin. Nie potrzebuje baterii, ładuje się przez kabel usb i port Micro USB.
  • Obsługuje format MP3 i ma zapisane popularne piosenki, kołysanki i bajki oraz "biały szum" do uspakajania niemowląt.

Piosenki i bajki Fabrycznie wgrane

Piosenki i kołysanki: Piosenka o króliczku Alilo, Z popielnika na Wojtusia, Aaa kotki dwa, Siwa chmurka, Wlazł kotek, Złotowłosa królewna, Aaa kotki dwa – instrumentalna, Siwa chmurka – instrumentalna, Wlazł kotek – instrumentalna, Złotowłosa królewna – instrumentalna, Boogie, Jadą misie, Jagódki, Koła autobusu, Krasnoludki, Kaczuszki

Bajki: Bajka o króliczku Alilo, Elfy, Motyl, Emil, Pytalska Ola, Ząbek Franka.

Bezpieczeństwo

Zgodny ze standardami RoHS, silikonowe przyciski i uszy; wysoka wytrzymałość tworzywa ABS; wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskich normami bezpieczeństwa zabawek

Więcej informacji wkrótce

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

dzidziusbochnia@onet.pl

+48 14 611 39 87

+48 504 171 520

+48 503 104 623